Turkey Basketbol Kampı bu Yaz ANTALYA’DA..

TBC; 9-17 yaş arası gençlerin, kendi ayakları üzerinde durabilen, bağımsız ve sağlıklı bireyler olmaları için özel planlanmış ‘eğlenceleri’ spor, kültür, sanat ve yabancı dil içerikli yurtiçi ve yurtdışı kamp programları ile sunan bir gençlik organizasyonudur.

Klasik gençlik kamplarından farklı olarak programlarını gençlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda oluşturur. Gençlerle beraber yaşar, onlarla birlikte gelişir.

Ekibimiz, ilhamını genç beyinlerden alır ve onların geleceği için çalışır. Kültürümüz gençlerin gelecekte kişilik ve insan olarak nasıl şekilleneceğini belirleyen çok önemli bir yapıya sahiptir. Programlarımız, bu şekillendirmeyi öğrenilmesi gereken bilgiler ve ağır kurallar üzerinden yapmaz, gençlerin kendini keşfetmesine imkan tanır. Onları cesaretlendirir ve yaşayarak öğrenmeye teşvik eder.

Her biri eski kampçılarımızdan olan ve Türkiye’nin en iyi okullarıda okuyan program direktörlerimiz, gençlerin sosyal hayattaki duruşları, davranışları üzerinden kişiliklerini geliştirecek faaliyetler planlar ve onların sosyal yaşamda kendilerini konumlamalarında yardımcı olur.

“Bu Muhteşem heyecana sende katılmak istemezmisin?”
Paylaş

Leave us a reply

EnglishRussianTurkish